Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки
0
Питання0
Рекомендуємо
LED лампи Audi 100 1990-1994 H1 M6X дальнє світло(4000Lm 5500K) / Ауді 100 (комплект 2 шт.)
Код товару: 03661AU10090D
Основні характеристики:
Марка:
Audi
Модель:
100 1990-1994
Напруга, В:
12-16
Цоколь:
H1
Кількість в упаковці, шт:
2
Всі характеристики
Доставимо цей товар:
Кур’єр по Харкову
У день відправлення / наступного дня
300 грн
Самовивіз (м. Харків, пл. Кононенка 1, авторинок ЛОСК — 7 ряд, 1 місце)
У день оформлення
Безкоштовно
Оплата
Вигідний комплект
Опис
LED лампи H1 EA LightX M6X для Audi 100 (1990-1994) – Дальнє світло (4000 Lm, комплект 2 шт.)
Бажаєте забезпечити максимальну видимість та безпеку на нічних трасах? Комплект автомобільних LED ламп EA LightX M6X H1 – це високоефективне рішення для модернізації секції дальнього світла фар Audi 100 C4 (1990-1994). Лампи гарантують потужний світловий потік у 4000 Lm, миттєве ввімкнення без затримок та ідеальне фокусування променя для чіткого освітлення навіть найвіддаленіших ділянок дороги.
Ключові переваги та особливості серії EA LightX M6X H1:
- Ефективне охолодження (Мідна плата): Конструкція базується на мідній підкладці, яка моментально відводить тепло від діодів до корпусу, захищаючи лампу від перегріву.
- Преміум матеріали корпусу: Виготовлений із литого під тиском алюмінієвого сплаву з високим коефіцієнтом теплопровідності, що забезпечує надійність та стійкість до вібрацій під час руху.
- Інтелектуальний температурний контроль: Вбудована активна система динамічногольного контролю температури автоматично оптимізує робочі параметри ламп, значно збільшуючи їхній загальний ресурс.
- Правильне фокусування: Розташування світлодіодів точно відповідає нитці розжарювання штатної галогенної лампи H1, завдяки чому рефлектор фари формує щільний, направлений та правильний пучок світла.
- Компактний розмір та легкий монтаж: Розміри ламп серії M6X H1 ідеально підходять для встановлення у штатні фари Ауді 100 С4 без необхідності доопрацювання конструкції.
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Сумісність з авто | Audi 100 (C4) 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 р.в. |
| Цоколь ламп | H1 (P14.5s) |
| Призначення | Дальнє світло |
| Світловий потік | 4000 Lm (Люмен) |
| Матеріал корпусу | Литий алюмінієвий сплав |
| Тип плати | Мідна плата для стабільного тепловідведення |
| Система охолодження | Активна (з інтелектуальним термоконтролем) |
| Кількість у комплекті | 2 шт. (пара) |
Комплектація: Світлодіодні лампи H1 EA LightX M6X — 2 шт., фірмова коробка.
Характеристики
Марка
Audi
Модель
100 1990-1994
Напруга, В
12-16
Цоколь
H1
Кількість в упаковці, шт
2
Світловий потік (лм)
4000 Lm
Колірна температура
5500 K
Стан
Нове
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
