JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Автомобільні камери

Автомобільні камери

В епоху тотальної комфортизації поява камер заднього виду на ринку автомобільних аксесуарів виглядає цілком логічним, тим більше що в автомобілі преміум класу такі рішення встановлюють із заводу. Камери заднього виду, відеореєстратори – все це пристрої, покликані убезпечити керування, виконання маневрів у стиснених умовах. Магазин Evroavto пропонує купити камеру для свого авто, отримавши можливість паркуватись без завмирання серця. Наш магазин розташований у Харкові, але це не заважає відправляти товари до будь-якої точки України.купить камеру заднего хода

Зверніть увагу, до цього розділу каталогу входять дві групи товарів: універсальні камери заднього виду та пристрої під конкретну марку автомобіля, в яких наявність камери була передбачена початковою конструкцією.

Кому взагалі може знадобитись купити камеру заднього виду для свого авто? Питання цілком очікуване, адже якось їздили майже сто років без подібних гаджетів, а тут раптом знадобилися камери. Причини придбання насправді лежать на поверхні.

  1. Кількість автомобілів зросла. Щороку на дороги світу виїжджає кілька сотень тисяч новеньких машин. Так, не менше й утилізується, проте приріст все ж таки помітно випереджає спад. Це добре помітно по перевантажених дорогах мегаполісів. Природно, у стиснених умовах складніше маневрувати. Ось тоді на виручку і приходить камера.
  2. Камери стали доступнішими. Як це зазвичай буває, технологію «обкатали», і вона перестала бути ексклюзивом окремих брендів, які, як водиться, брали втридорога за свої дітища. Підключилися китайські «брати» і щодо вартості стало дуже добре.

Сьогодні камера заднього виду на авто встановлюється все частіше, і вже не вважається інструментом для новачків чи блондинок. Прагнення людства до комфорту за рахунок технологій, тренд останніх двох десятиліть торкнувся і автомобільної сфери. Можна посперечатися з необхідністю деяких винаходів, але давайте на чистоту, чи захочете ви відмовитися від круїз-контролю, підігріву сидінь або електросклопідйомників? Ні звичайно ж.

Як вибрати відповідну камеру заднього виду?

Саме сама задня камера на автомобіль не таїть у собі нічого такого, але в систему спостереження входить не тільки «вічко», а й дисплей, яким може виступати, в тому числі і штатний бортовий комп'ютер. Є два ключові модулі, що відповідають за якість зображення: оптичний сенсор, мікросхема цифро-аналогового перетворювача.

При виборі автокамери заднього виду звертайте увагу на такі функціонально-технічні аспекти:

  • відображення зображення в дзеркальній проекції. Насправді встановлено, такий спосіб виведення візуальної інформації полегшує управління авто;
  • наявність паркувальної проекційної «розмітки». Камера оцінює відстань до статичних об'єктів і створює віртуальний шаблон, за яким водій паркується гранично компактно (до 15 см від перешкоди);
  • кут огляд від 150 до 170 °;
  • не буде зайвою і функція відключення ІЧ-підсвічування у темну пору доби.

Якщо вам потрібна недорога, але в міру якісна камера заднього ходу, зверніть увагу на пристрої, в яких використовується матриця CMOS. Якщо потрібний світлочутливий сенсор і максимально чітка картина, придивіться до очей на CCD матриці.

Де встановити оптичний сенсор, щоб він не впадав у вічі, і не псував екстер'єр автомобіля?

Є пара місць, де камера заднього виду для автомобіля виглядатиме органічно. Це або рамка держномера, або центральна частина заднього бампера. Другий варіант зустрічається найчастіше. Для монтажу на бампері, потрібно просвердлити два отвори для гвинтів. Проведення кріплять до штатних ліній.

Установка на рамку трохи простіше: фіксатор номера знімають, і кріплять шурупами «вічка», через проміжну прокладку. Після цього автомобільна камера заднього виду підключається до дисплея за допомогою дротів, що протягнуті через кузов.