JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Ангельські очі

Блок розпалу для "ангельських очок" (інвертер) EA Light X
Блок розпалу для "ангельських очок" (інвертер) EA Light X

Блок розпалу для "ангельських очок". Гарантія – 1 місяць. ..

176.00грн. ($4.41) Без податку: 176.00грн.

Ангельське вічко світлодіодний 80 мм 12-24 V EA Light X
Ангельське вічко світлодіодний 80 мм 12-24 V EA Light X

Ангельське вічко світлодіодний. Діаметр 80 мм. Використовується 2 світлодіоди CREE на дзеркальній пі..

650.00грн. ($16.26) Без податку: 650.00грн.

Ангельське вічко світлодіодний 95 мм 12-24 V EA Light X
Ангельське вічко світлодіодний 95 мм 12-24 V EA Light X

Ангельський вічко світлодіодний. Діаметр 95мм. Використовується 2 світлодіода CREE на дзеркальній пі..

406.00грн. ($10.16) Без податку: 406.00грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)
Ангельські очі

Ангельські очі купити

Ангельські очі або неонові габаритні кільця - це незвичайний тип ламп з характерними вигнутими межами. Вони додають фарам вашого автомобіля гарне свічення синього кольору. Фари з ангельськими вічками виділяють ваше авто серед інших, надають їй оригінальності та краси. В інтернет-магазині Evroauto ви можете купити ангельські очі за доступною ціною!
Вперше ангельські очі з'явилися на BMW моделі з 2000 року випуску. Новинка одразу ж привернула увагу всіх тих, кого непокоїть зовнішній вигляд авто та його оригінальність. Раніше думали ангельські очі привілей тільки водіїв BMW. Кожен любитель авто може придбати для себе аксесуар, що виділяється не тільки оригінальністю, а й корисністю: в ясну та похмуру погоду, вдень та вночі "очі" висвітлюють дорожнє покриття та покращують видимість.

Що собою являє?

Автосвітло "ангельські очі" є світлодіодними паличками, вигнутими в точності за формою фар. Такі палички вставляються в щілину корпусу авто і ваш автомобіль обладнаний красивим і корисним предметом декору.
Найпопулярніший синій відтінок підсвічування "вічок", незважаючи на те, що досить багато кольорів діодів. На думку багатьох покупців, тільки синє світло найкрасивіше, воно створює ефект несподіванки при включенні фар і привертає до себе увагу оточуючих.
На даний момент виробники автомобільних аксесуарів найчастіше пропонують автоаматорам ангельські очі як гарний і елегантний спосіб оновити зовнішній вигляд свого залізного коня, перетворивши звичайну машину за фактом на витвір мистецтва, нічого особливого і в той же час дійсно стильне.

Специфіка:

У ангельських очей є тільки одне зауваження: встановлення цього елемента тюнінгу можливе виключно для круглих фар, оскільки з кутовими лампами вся ідея буде просто втрачена. Тому авто марки БМВ найбільше підходять для такого тюнінгу, оскільки фари всіх моделей круглі із заводу. Інші марки авто також стали виробляти круглі фари, тому зараз покупка "ангельських вічко" для свого авто складе особливих труднощів.

Монтаж:

На сьогодні фари "ангельські очі" - це цілий напрямок, цей вид тюнінгу випускає більшість фірм, а автомобільні сервіси встановлюють фари "очі" на більшість відомих моделей. Звичайно, з'явилися "народні фахівці", які намагаються самостійно спорудити цей елегантний предмет прикраси авто. Тільки гарні та якісні заводські "вічка" не встунуть у ряд із саморобними екземплярами.
Мрієте, щоб автомобіль був не просто засобом пересування, а індивідуальністю? Купити «ангельські очі» в інтернет-магазині Evroauto! Тут Ви знайдете безліч варіантів «angel eyes», тут є те, що потрібно саме вам!