JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Світлодіоди

Світлодіоди

Від джерела світла потрібна довговічність та безпека, мінімальне споживання енергії та забезпечення достатнього освітлення. За виконання вимог застосування такого джерела буде зручним та економічно виправданим. Перерахованим вимогам найбільше відповідають світлодіоди, які широко представлені на сайті інтернет-магазину Evroauto.
Ви можете підібрати та купити джерела світла для фар та габаритних вогнів, використовувати в салоні або багажнику, у бардачку та інших місцях, освітлення яких передбачено конструкцією вашого автомобіля. У нас представлені товари різних постачальників, що дозволяють підібрати та купити світлодіоди, які є оптимальними за електротехнічними показниками, експлуатаційним потенціалом та доступною ціною.
Перевагою таких ламп є економічність, при цьому вони мають більш високу порівняно з традиційними світильниками світловіддачею. Отже, їх застосування знижує навантаження на бортову енергомережу. Серед інших переваг варто вказати тривалий ресурс та працездатність у широкому температурному діапазоні.

До особливої ​​категорії належать пристрої, обладнані обманним модулем бортового комп'ютера (драйвером), що дозволяє обійти заборону на застосування стандартних ламп.

Купити світлодіоди можна оформити замовлення онлайн або зв'язатися з менеджером магазину "Євроавто" за телефоном +38(066) 540-60-44.