JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Іммобілайзери

Іммобілайзер Black Bug Plus BT-71W
Іммобілайзер Black Bug Plus BT-71W

Імобілайзер BLACK BUG PLUS BT-71W, протиугінна система із захистом від захоплення Anti-HiJack, блоку..

7 022.00грн. Без податку: 7 022.00грн.

Іммобілайзер Black Bug Plus BT-71W2
Іммобілайзер Black Bug Plus BT-71W2

Імобілайзер BLACK BUG PLUS BT-71W2, протиугінна система із захистом від захоплення Anti-HiJack, блок..

9 918.00грн. Без податку: 9 918.00грн.

Іммобілайзер Black Bug Plus BT-72L
Іммобілайзер Black Bug Plus BT-72L

Імобілайзер BLACK BUG PLUS BT-72L, протиугінна система із захистом від захоплення Anti-HiJack, блоку..

6 502.00грн. Без податку: 6 502.00грн.

Іммобілайзер Black Bug Plus BT-72W
Іммобілайзер Black Bug Plus BT-72W

Імобілайзер BLACK BUG PLUS BT-72W, протиугінна система із захистом від захоплення Anti-HiJack, блоку..

7 022.00грн. Без податку: 7 022.00грн.

Иммобилайзер Basta BS-911W
Иммобилайзер Basta BS-911W

Иммобилайзер BASTA  BS-911W, состоит из реле блокировки, метки-транспондера и блока индикации ..

5 790.00грн. Без податку: 5 790.00грн.

Иммобилайзер Basta BS-911Z
Иммобилайзер Basta BS-911Z

Микроиммобилайзер BASTA BS-911Z, состоит из реле блокировки, метки-транспондера и блока индикации ..

4 682.00грн. Без податку: 4 682.00грн.

Показано з 1 по 6 із 10 (всього сторінок: 2)
Іммобілайзери

Безпека у сфері автомобілебудування переживає небувалий підйом: сигналізація з купою датчиків, супутниковий пеленг, іммобілайзери – пропонується безліч різних технічних рішень. У цьому розділі каталогу ми пропонуємо купити іммобілайзер – електронний прилад, що запобігає несанкціонованому користуванню авто. Прилад пропонується замовити зі складу у Харкові з доставкою до будь-якої точки країни.Black Bug купить

У нас представлені інші комплектуючі, спрямовані на підвищення комфорту користування автомобілем: камери заднього виду, автосвітло, спойлери і т.д.

Для автомобілів сучасних іномарк, автомобіль преміум-класу іммобілайзер це невід'ємна частина системи запуску. Якщо у вашій машині такого пристрою немає, рекомендуємо розглянути можливість його придбання. Суть даного приладу полягає в знерухомленні автомобіля при спробі викрадення.

Усі іммобілайзери працюють за одним принципом – розмикають електричний ланцюг, якщо запуск здійснюється незареєстрованим ключем. Є два типи іммобілайзерів: одні одразу відключають подачу живлення та палива, інші глушать двигун через короткий проміжок часу після його запуску.

Переваги автомобільних «знерушувачів»

Прилад immobilizer, насамперед, цікавий своєю непомітністю. Заздалегідь, за якимись зовнішніми ознаками неможливо визначити його наявність або відсутність у машині. Деякі моделі цих пристроїв настільки просунулися в мистецтві протиугону, що вміють відлякувати зловмисників, імітуючи проблеми із запаленням.

Серед інших переваг числяться:

  • сумісність із більшістю сучасних автомобілів;
  • прийнятна ціна. Її не можна назвати непридатною, але й непомірною теж. Середній цінник становить 4000–5000 грн. за комплект;
  • надійне конструктивне виконання. Усі функціональні частини поділені на окремі блоки, укладені у корпус.

Якщо у вашому авто вже працює така система, варто придбати додатковий іммобілайзер, який зазвичай ставлять на замок капота. Наявність механізму блокування запуску під час відкриття капота – гарантія того, що зловмисник не зможе відключити подачу живлення на захисні механізми.

NFC мітки, як еволюція розвитку протиугінних технологій

Якщо уважно вивчите асортимент цього розділу, виявите, що в ньому, в тому числі, представлені іммобілайзери з міткою, що працює за технологією NFC. Мітка - це універсальний трансподер, що налаштовується, здатний приймати, розпізнавати сигнали, і віддавати команди головному блоку. Наприклад, якщо налаштувати мітку на роботу з центральним замком, при наближенні до машини ближче, ніж на п'ять метрів, вона відпиратиметься, і навпаки. Як тільки залишите умовну зону п'ять метрів, спрацює замикання.

Це не єдиний сценарій використання - мітка для автомобіля налаштовується як завгодно, але головне її призначення - встановлення кодованого зв'язку з головним пристроєм. Навіть якщо зловмисник якимось чином заведе автомобіль, далі ніж на 5 метрів він на ньому не поїде.

З упевненістю можна говорити про те, що чіп іммобілайзера ще доопрацьовуватиметься. Цілком ймовірно, що незабаром з'являться ще складніші способи захисту рухомого майна від протиправних посягань.