JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Автосвітло

Автосвітло

Що таке автосвітло в сучасних реаліях? Це питання не виникало у автолюбителів кілька десятиліть тому, так як на той момент вибір був обмежений штатними лампами розжарювання. Сьогодні ж в Україні, і зокрема в Харкові можна купити джерела як мінімум трьох різних типів: ксенонові, світлодіодні, галогенові.

Якщо пошуки за запитом - автосвітло Харків, не приносять очікуваного результату, придивіться уважніше до наших пропозицій. Оптика - питання безпеки та комфорту водія. Це поняття об'єднує основні прилади, призначені для освітлення дороги в темний час доби, а також сигнальну оптику.

Коли ми говоримо avtosvet, то маємо на увазі:

  • фари ближнього і дальнього освітлення;
  • габарити;
  • ходові вогні денні;
  • підсвічування номерів;
  • протитуманні фари;
  • стоп-сигнали, поворотники.

Система складна і масштабна, втім, цей факт багатьом ентузіастам до душі, так як дозволяє удосконалювати своє авто, підвищуючи функціонал і покращуючи зовнішній вигляд. Щоб зрозуміти, як автомобільний світ здатний вплинути на сприйняття екстер'єру, погляньте на неонові габаритні кільця, що світяться навколо основних джерел немов «ангельські очки».

Чому варто поліпшити світло в автомобілі?

Навіть власники абсолютно нових автомобілів іноді воліють відразу після придбання заглянути в магазин автосвітла, і тому є логічне пояснення. Заводська комплектація в бюджетних і среднебюджетних моделях мінімально-достатня для покриття основних запитів, але до комплектації топові авто не дотягує. Але як же ми любимо допрацьовувати автомобілі ... Це прагнення приховано глибоко в потомственої пам'яті. Спочатку наші діди допрацьовували перші серійні радянські автомобілі, потім наші батьки, і ось тепер ми.

Зрозумійте правильно, ми не засуджуємо цих устремлінь. Навпаки, вважаємо, що допитливість розуму - родзинка українського автомобіліста. І якщо ви вирішили, що світло для автомобіля потрібно замінити, або зробити його більш «розкішним», сміливо втілюйте свій проект. А ми, вам обов'язково допоможемо, запропонувавши:

  • оптику останнього покоління. Чесно зізнатися, ми і самі трохи захоплені світловим тюнінгом, тому до підбору товару в цю категорію ставимося з особливою педантичністю;
  • ціни на 5-10% нижчі за середньоринкові. У цьому нам допомагає прямий вихід на виробників в Азії і Європі;
  • асортимент, як в самому крутому автомобільному ательє.

Вибираючи світло для авто, важливо визначитися з технологіями. І щоб вам було простіше це зробити, коротко позначимо достоїнства кожної. Купуючи LED лампи в авто, ви отримуєте спокійний не втомлюючий світловий потік, економне енергоспоживання, високу яскравість і довговічність. Сильні сторони галогенових джерел: всесезонність (можна перемикати температуру світла), тривалий термін служби, підвищена яскравість. Ксенонові джерела: великий кут розсіювання, відмінна яскравість.

Найбільшим експлуатаційним запасом мають лед-лампи, але їх вартість як і раніше найвища. Ксенон і галоген за цим параметром приблизно рівні.

Вимоги до установки ближнього світла

Законодавство України регламентує технічні особливості монтажу так званих ходових вогнів. Згідно з цими вимогами, фари повинні розташовуватися не нижче 25, але і не вище 150 см над землею. Проміжок між приладами - не більше 60 см. Напрямок світлового потоку - виключно вперед.

Evroauto, це той інтернет магазин автосвітла в якому продається без будь-яких умов і обмежень. Хочете ризикнути, і вийти за рамки закону? Це ваш вибір: менеджер, звичайно, про це скаже, ну а як в результаті вчинити, вирішувати тільки вам.