JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Комплектуючі

Комплектуючі

Наявність відмінного автосвітла у автомобіля – потреба, що допомагає запобігти аваріям та збільшити термін роботи авто. На сайті Evrroauto можна купити велику різноманітність комплектуючих для комфортної установки світловипромінюючого обладнання.
Процес монтажу світла дуже простий. Цю роботу слід довірити майстру чи зробити самому. У комплект входить все потрібне. Бувають випадки, що на певні моделі та марки авто не підходить потрібна лампа, наприклад ксено лампа. У цьому випадку використовують адаптери (або перехідники) для ксенонових ламп. Цей пристрій потрібний для того, щоб виконати в гнізді фіксацію лампи. Він допоможе зробити зв'язок між високовольтними блоками та контактними проводами, через що всі компоненти перехідника — термостійкі. У момент виникнення проблем цей пристрій допоможе підключити будь-яку лампочку і продовжити рух. Купити перехідник для ксенонової лампи можна на сайті Євроавто або завітавши до магазину офлайн. 

Багато автовласників замінюють галогенові лампи своїми руками. Після таких робіт з'являється можливість пропускання крапель води, пилу, тому що лампа не прилягатиме впритул до корпусу. Для уникнення цього застосовують герметик, який пізніше можна зняти і повернути оригінальну фару. Герметик є стрічкою, товщина від 7 до 10 мм, легко склеює фари з різними видами матеріалів: тапа пластику, металу. Герметик має термостійкість.