JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Охоронні системи

Охоронні системи

Сучасні автовласники знають, що охоронні системи для авто належать до перших обов'язкових поліпшень. З їхньою установкою затягувати не варто. У даному розділі ви можете купити недорого автосигналізації для різних марок і моделей авто. Якщо штатний варіант протиугонки не влаштовує, вийшов з ладу, або його не було спочатку, саме час захистити авто, заплативши за це мінімальну ціну.

Адреса магазину EvroAuto – Україна, місто Харків, але ми з радістю відправимо товар до будь-якого регіону країни, в індивідуальному порядку розглянемо пропозиції міжнародного співробітництва.

Що ж таке сучасна охоронна система на автомобіль, як влаштована та за рахунок чого функціонує?охранная система для машины

Сигналізація - це комплекс пристроїв, об'єднаних в єдину функціональну систему, в яку входять датчики, елементи, що управляють, обчислювальні, акустичні блоки. Є припущення, що для ринку СНД випускаються варіанти "охоронок" тільки з частотою 433,92 МГц, але це не так. Придивіться уважніше до товарів у цьому розділі, і ви побачите, що діапазон тягнеться від 434,16 до 900 МГц.

З функціонального погляду охоронні сигналізації, вирішують відразу кілька завдань:

 1. Попереджають про спробу проникнення в салон авто, використовуючи для цього світлозвукове сповіщення.
 2. Сигналізують про підозріле зближення. Ця опція спрямована на запобігання зняттю коліс, пошкодженню кузова, евакуації.
 3. Передає дані, що дозволяють обчислити місцезнаходження автомобіля у разі викрадення.

Весь описаний «арсенал» притаманний лише просунутим системам, тоді як бюджетні сигналки обходяться лише світлозвуковим оповіщенням спроби злому.

З чого зроблена протиугінна система  

Будь-яка протиугінна система має щонайменше п'ять блоків:

 • модуль керування;
 • антена, що приймає сигнал від брелока;
 • датчики. Зустрічаються датчики руху, нахилу, удару, відкриття дверей, світла та інші варіанти;
 • сигнальний (світло-акустичний) прилад;
 • брелок.

Противикрадення діляться на штатні та встановлювані окремо. Перший варіант в автомобілях бюджетного та середнього класу не вражає різноманітністю та функціональністю, а ось штатну систему в преміальних машинах змінювати не варто, оскільки вона пов'язана з іншими технологічно складними блоками авто.

З точки зору ділянки виконуваних робіт, система безпеки автомобіля ділиться на три сегменти: керуючий, виконавчий, зчитуючий. Увімкнення та відключення здійснюється брелоком. У штатному виконанні блок, що управляє, підключений до центрального замку, а брелок поєднаний з ключем запалювання. У ньому міститься і мітка іммобілайзера.

Сигнал від брелока передається на антену-приймач. Сигнали бувають динамічними з кодом, що постійно змінюється, і статичними, з незмінним потоком даних. Статичні охоронні системи для авто в даний час практично не використовуються, тому що їх дуже просто зламати. В основі формування сигналу закладено принцип випадкової генерації послідовності чисел.

Найнадійнішою і найбільш складною з технічної точки зору вважається технологія діалогового кодування, що встановлює двоканальний коннект між приймачем і брелоком.

З яких датчиків складається протиугін?

Як вже було зазначено, протиугінні засоби відрізняються кількістю та різноманітністю датчиків, які зчитують інформацію найрізноманітнішої фізичної природи. Розглянемо найпоширеніші пеленгатори.

 1. Датчик удару - перетворює на електричний сигнал, механічні коливання кузова.
 2. Похилий пеленгатор – реагує зміну кута нахилу авто.
 3. Датчик руху спрацьовує під час руху поряд або всередині автомобіля.
 4. Пеленгатори відкриття дверей та капота. При відкритті згаданих частин кузова ланцюг сигналізації замикається, після чого лунає гучний світлозвуковий сигнал.

Чи не кожна охоронна система для машини забезпечує автовласника приємними додатковими опціями. Про які саме опції ми говоримо? Йдеться про дистанційний запуск машини, віддалене регулювання склопідйомниками, супутниковий моніторинг. Найпросунутіші пристрої пропонують управління авто зі смартфона, а також дистанційне відключення двигуна.

Чим сигналізація відрізняється іммобілайзером?

Через схожість функцій ці дві системи нерідко плутають. Почнемо з того, що протиугінні системи для автомобіля є комплексами, що об'єднують у собі охоронні, попереджувальні, блокуючі можливості. Іммобілайзери обмежуються лише блокуванням двигуна при його несанкціонованому запуску чужим ключем чи чіпом. Варто наголосити, що іммобілайзери є частиною штатної охоронної системи всіх сучасних автомобілів.

Не знаєте які охоронні пристрої для автомобілів вибрати? Зверніться до менеджера EvroAuto. Наш співробітник у стислій та доступній формі розповість про всі відповідні товари, їх переваги та недоліки.