JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Біксенон

Біксенон

Коли ми говоримо – біксенон, то маємо на увазі газорозрядну лампу, світіння якої відбувається за рахунок подачі високовольтного імпульсу. Приставка "бі" в назві технології означає, що такі джерела можуть працювати в режимі ближнього та далекого світла. Ксенонові елементи придатні лише організації ближнього висвітлення.

В інтернет-магазині ви зможете купити біксенон у двох варіаціях: тільки лампи, або комплект біксенону, що складається з ламп, блоків розпалювання, комунікацій та діодів (реле). Ціна між цими позиціями відрізняється приблизно в 2-2,5 рази, але ми рекомендуємо купити саме комплект, так подібне оновлення підвищує загальну надійність та довговічність освітлювальної системи.купить биксенон недорого

Територіально магазин Evroauto розташований у Харкові, але це не заважає нашим замовникам купувати агрегати та вузли для авто, будучи у Києві, Вінниці чи Дніпрі. Товар відправляється до будь-якого населеного пункту України, де функціонує відділення Нової пошти, Гюнсел, Автолюкс, Інтайм тощо.

Звертаємо увагу на той факт, що ми пропонуємо якісний біксенон від таких брендів як SVS, Infoligth, Vintage.

Якщо вам здається, що простіше купити звичайний ксенон, не переплачуючи за більш сучасну технологію, врахуйте, що в цьому випадку ви багато втратите. Наприклад, лише біксенон здатний демонструвати такі складні нюанси роботи, як:

  • регулювання кута відображення за допомогою екрана-лампи;
  • переміщення електромагніта, який змінює кут відбиття, переключаючи режими: ближній/далекий.

За всієї складності хороший біксенон здатний прослужити 800-1000 годин, що у кілька разів довше галогенових джерел. Купити нову лампу не складе труднощів, тим більше що її цінник становить 220-280 грн.

Переваги біксенонової технології

Коли в одному реченні звучать три ці слова: біксенон інтернет магазин, ми розуміємо, чого чекає потенційний покупець. Від формату віддаленого шопінгу він, звичайно ж, очікує зручності і низької вартості, і такого собі «технологічного дива» від просунутих фар. Всі ці запити легко задовольнити.

У нас представлений біксенон, ціна якого, навіть з урахуванням повної комплектації, не перевищує 1500-2000 грн. Особливості ж генерації світлового потоку не залишать байдужим навіть найдосвідченішого «автогіка», який знає про автомобілі все.

  1. Робота з далеким та ближнім світлом, швидке перемикання між режимами
  2. Висока якість освітлення дорожнього полотна
  3. Моторизована конструкція оптики дозволяє буквально заглядати за поворот.
  4. Використання лінз, які здатні покращити дальність ще на кілька десятків метрів.

Варто замовити біксенон, якщо ви хочете покращити дальність охоплення дорожнього полотна, і одночасно прагнете знайти «комфортне» світло, що дозволяє швидко ідентифікувати тип рельєфу.

За всіх переваг, є в даної технології і недоліки, пов'язані головним чином зі складним пристроєм. Електромагніти, блоки розпалювання та інші елементи здатні вийти з ладу від вібрації та середнього за силою механічного контакту.

Тому, якщо плануєте купити комплект для «ознайомчих» чи апробаційних цілей, візьміть bi xenon ціна якого знаходиться в діапазоні від 700 до 1200 грн. за комплект.

Що потрібно знати, купуючи bi xenon?

Це дуже довговічний варіант світлотехніки, якщо стиль вашого керування можна описати як акуратний. Другий момент – регулювання. Цілком неважливо, скільки ви витратили на нові «вічка» для улюбленого авто, якщо це газорозрядні моторизовані лампи, сервісної допомоги не уникнути. Потрібно як початкове відбудова кута відображення, так і подальші коригування. Це є. Не можна сказати, що якщо вам пощастило купити біксенон недорого, то постійні вкладення в обслуговування завдадуть нищівного удару по сімейному бюджету. За вартістю це як заміна розхідників, тож турбуватися не варто.