JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Ксенон

Ксенон

Ксенон для авто: безпечне та максимально яскраве освітлення

Використання інноваційної технології застосування газу ксенон в автомобільних освітлювальних системах викликало справжній фурор на відповідному ринку. Це зумовлено тим, що ксенонові лампи забезпечують яскраве, але при цьому не дратівливе око людини світло, за своїми характеристиками близьке до денного. Яскраве інтенсивне випромінювання ксенонових ламп підвищує видимість на дорозі, зокрема й у разі негоди.

Основні переваги ксенонових ламп

Яскравий потік світла, вироблений ксеноновими лампами, забезпечується розрядом між двома електродами, що у них. У цьому випадку немає необхідності використовувати нитки розжарювання, що відрізняються високою крихкістю.

Відповідно, ксенонові лампи на відміну, наприклад, від галогенних пристроїв, несприйнятливі до вібрацій, температурних впливів і навіть ударів.

В даний час купити ксенон лампи можна для застосування в будь-яких авто і мотоциклах. В оптичних приладах автомобіля або іншого транспортного засобу є можливість встановлення ксенонових ламп як для ближнього, так і далекого світла. Більше того, сьогодні  ксенонові лампи найчастіше використовуються і в протитуманних фарах.

Ксенонові комплекти та лампи випускаються з різною цифровою температурою та можливістю вибору типу цоколя.

Найбільш популярні лампи ксенон h1 і ксенонові лампи в 4300 К, випромінювання яких практично ідентичне денному освітленню. Оскільки ксенон відрізняють наступні переваги: ​​тривалий термін служби, низькі значення енергоспоживання та ідеальна яскравість, вони є кращими за галогенні аналоги.

Для роботи ксенонових ламп потрібні блоки розпалювання, основною функцією яких є виробництво потужного розряду струму.

Якісний ксенон та біксенон оптом та в роздріб

Продаж ксенонового обладнання і комплектуючих здійснюється нашою компанією за найнижчими цінами в Харкові. При цьому наш інтернет-магазин гарантує високу якість продукції та відмінні споживчі характеристики.

У нас ви можете не тільки купити освітлювальне обладнання, але й замовити його доставку по місту та в інші великі населені пункти України (Дніпропетровськ, Київ, Львів, Одесу, Запоріжжя).