JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Штатний ксенон

Оберіть підкатегорію

Штатний ксенон

Штатний ксенон – наполеглива вимога часу

Епоха джерел світла на основі традиційних ламп розжарювання безповоротно йде у минуле. Сучасні технології виробництва газорозрядного освітлювального обладнання дозволили створити набагато ефективніші, довговічніші та безпечніші освітлювальні елементи для масового застосування у всіх галузях людської діяльності.

У сфері автомобільного обладнання це - лампи штатного ксенону, що отримали таку назву тому, що для оснащення більшості транспортних засобів, що випускаються сьогодні у світі, як основний елемент автомобільної оптики виробники застосовують лампи ксенонового світла. Штатний ксенон - це закономірний вибір з огляду на те, що його використання забезпечує:

  • максимально ефективні параметри світлового потоку, що охоплює практично все дорожнє полотно;
  • світловіддачу, що вдвічі перевищує світлову силу галогенних ламп;
  • бездоганну роботу за будь-яких погодних умов (включаючи екстремальні);
  • мінімальне енергоспоживання та відповідно найвищий ККД ксенону в порівнянні з аналогами;
  • поліпшення загального дизайну автомобіля.

Експлуатаційні переваги штатного ксенону

Численні позитивні відгуки автолюбителів про роботу штатного ксенону у своїх авто лише підтверджують його безперечні переваги. І не випадково зараз зросли продажі автомобілів, оснащених штатними системами ксенону, а також біксенону, до складу яких завжди входять спеціальні омивачі та системи коригування кута нахилу фар. Якщо ксенон встановлюється на авто без попередньої заводської підготовки, виникає необхідність часткового доопрацювання його оптики та електроніки.

Придбати штатний ксенон вже у складі автомобіля або встановити штатний ксенон на своє авто з незначною доопрацюванням – це означає отримати у користування високоефективну, безпечну, надійну та довговічну систему освітлення.

Купівля штатного ксенону істотно підвищить вашу безпеку на дорозі, дозволивши при цьому набагато скоротити подальші експлуатаційні витрати, оскільки він має тривалий термін служби (2000 годин і більше) без погіршення якісних характеристик. А коли виникне необхідність у заміні вичерпаючого свій ресурс освітлювального елемента, не складе труднощів підібрати і встановити відповідну за параметрами модель з великого асортименту, пропонованого сучасним ринком автомобільного обладнання. Найголовніше при цьому - правильно вибрати штатний ксенон з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Інтернет-магазин Evroauto – Ваш надійний партнер

Якщо ви вирішили купити штатний ксенон у Харкові, інтернет-магазин Evroauto зробить ваш вибір максимально комфортним, швидким та економічно вигідним. У нашій лінійці освітлювального обладнання для машини ви завжди зможете знайти та купити ксенонові лампи високої якості та за доступною ціною. В асортименті представлено безліч моделей ламп відомих виробників (Philips та інших), що відрізняються різними типами цоколя та температурою свічення. Наші спеціалісти кваліфіковано допоможуть вам правильно визначитися та оснастити автомобіль як штатним ксеноном, так і іншими корисними автомобільними аксесуарами.

Нами здійснюється не тільки продаж штатного ксенону та інших товарів оптом та в роздріб, але також їх оперативна доставка у Харків, Київ, Одесу, Дніпропетровськ, Запоріжжя та інші міста України.