JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Євроавто - виправдане лідерство і гарантія якості

  • 15 April 2021 17:35:27
  • Views: 622

Якісне автосвітло слід підбирати у спеціалізованих магазинах з великим асортиментом та кваліфікованими консультантами. Компанія Євроавто за довгі роки роботи встигла підкорити своїм професійним та відповідальним підходом безліч клієнтів та міцно закріпитися у топі компаній з продажу автосвітла. Ця мета досягалася нашою командою наполегливою роботою із завоювання авторитету та довіри наших клієнтів.

Ксенонові лампи служать виключно для організації близького освітлення. Як ви знаєте, біксенон h4 – це газорозрядна лампа, свічення якої здійснюється внаслідок надходження високовольтного імпульсу. Дані джерела працюють у режимі ближнього та далекого світла. В Україні на сьогодні не так багато фахівців, яким можна довіряти, тому біксенон h4 купити рекомендується у перевіреному магазині з наявністю безлічі задоволених та постійних клієнтів, у тому числі й з метою надійності та безпеки угоди.

Біксенон h4 є чудовим вибором якісного освітлення у темний час доби. Якщо Ви придбали газорозрядні лампи у фару з моторизованим підстроюванням, то без сервісної допомоги Вам буде важко обійтися. Потрібне початкове відбудова кута відображення та супутні налаштування, але це доступно як заміна розхідників. Обов'язково порівняйте світло галогенових ламп та біксенону, оцініть ефект!

У нашому каталозі можна вибрати необхідну модель, проконсультуватися з фахівцями та бути впевненим у бездоганній якості товару. Купуючи ви отримуєте від 12 і більше місяців гарантії. У Євроавто Ви можете купити біксенон h4 за лояльними цінами та акціями, виправдане поєднання сучасних характеристик та найнижчих цін – наша особлива фішка. Ми можемо забезпечити найнижчу ціну на біксенонові лампи h4 тому що працюємо безпосередньо із заводами-виробниками.

Зверніть увагу на модифікації:

  • Лампи біксенону h4 EA Light X 3000K 12V 35W (P43t) наділені передовими характеристиками, виготовлені із сертифікованих матеріалів. Насичене біле світло з відтінками жовтого відмінно підійде для фар головного світла Вашого залізного друга. Потужність є оптимальною та становить 35 Вт.биксенон h4
  • Лампочки біксенон h4 EA Light X H4 5000K з напругою 12V та потужністю 35W, відрізняються підвищеною економічністю, ефективністю та надійністю. Ресурс роботи ламп досягає 2000 годин, це чудові показники на ринку. Ви гідно оціните висококласне фокусування світлового потоку та калібрування світла.

купить биксенон

  • Якщо вам подобається яскраве біле світло з відтінком блакитного, радимо купити лампи біксенон h4 EA Light X H4 6000K. Перед Вами модифікація з напругою 12V та потужністю 35W, відчуйте автосвітло з передовими характеристиками від сучасних розробників. Лампи наділені підвищеною надійністю і якістю нового покоління біксенонових ламп, конструкція дозволяє легко перемикатися то на далеке, то на ближнє світло. Ви відчуєте комфортне водіння та контроль над дорогою. Зробіть своє авто більш технологічним та функціональним, а водіння безпечнішим.

купить биксенон h4

Біксенон h4 лампи, конструкція яких гарантує стійкість до перепадів температур, а також різноманітних вібрацій. Радимо придбати спеціальний електричний магніт та металеву шторку для застосування однієї біксенон лампи h4 для далекого та ближнього світла. Висока надійність та світловіддача вас приємно здивують.

Готові відповісти на Ваші запитання та допомогти з вибором якісного автосвітла під Ваші вимоги, чекаємо на дзвінок!