JavaScript Выключен! Пожалуйста включите JavaScript для корректной работы сайта!

Біксенонові лінзи

Біксенонова лінза CYCLON BL-2.0" H1
Біксенонова лінза CYCLON BL-2.0" H1

Біксенононова лінза; діаметр - 2,0" (50мм); використовується з лампами Н1 35W; призначена д..

1 507.00грн. ($36.00) Без податку: 1 507.00грн.

Біксенонова лінза EA Light X G6 3.0 дюйма D1S
Біксенонова лінза EA Light X G6 3.0 дюйма D1S

Біксенононова лінза; діаметр - 3,0" (76мм); використовується з лампами D1S 35W; призначена ..

2 134.00грн. ($51.00) Без податку: 2 134.00грн.

Біксенонова лінза EA Light X G6 3.0 дюйма D2S квадрат
Біксенонова лінза EA Light X G6 3.0 дюйма D2S квадрат

Біксенононова лінза; діаметр - 3,0" (76мм); використовується з лампами D2S 35W; призначена ..

1 674.00грн. ($40.00) Без податку: 1 674.00грн.

Біксенонова лінза EA Light X G6 3.0 дюйма H1
Біксенонова лінза EA Light X G6 3.0 дюйма H1

Біксенононова лінза; діаметр - 3,0" (76мм); використовується з лампами H1 35W; у комплекті ..

1 095.00грн. ($26.16) Без податку: 1 095.00грн.

Біксенонова лінза EA Light X G6 3.0 дюйма H1 метал
Біксенонова лінза EA Light X G6 3.0 дюйма H1 метал

Біксенононова лінза; діаметр - 3,0" (76мм); використовується з лампами H1 35W; у комплекті ..

1 557.00грн. ($37.20) Без податку: 1 557.00грн.

Біксенонова лінза Galaxy G6 3.0 дюйма D2S
Біксенонова лінза Galaxy G6 3.0 дюйма D2S

Біксенононова лінза; діаметр - 3,0" (76мм); використовується з лампами D2S 35W; призначена ..

1 883.00грн. ($45.00) Без податку: 1 883.00грн.

Показано з 1 по 6 із 41 (всього сторінок: 7)
Біксенонові лінзи

Лінзовані фари, відомі також як біксенонові лінзи, відносяться до класу високоефективних світлових приладів, здатних захоплювати значну частину дорожнього полотна. Прагнення купити подібні білінзи виникає саме тоді, коли можливостей штатного скла недостатньо для комфортного водіння у темну пору доби. Ціна оновлення, якщо виходити із пропозицій магазину Evroauto, купить линзы биксенонскладає 1000-1200 грн за одиницю, та 2000-2400 грн. за пару відповідно. Невеликий вклад за можливість бачити більше на дорогах Києва, Харкова чи Маріуполя. Власники легкових авто в Україні все частіше приходять до думки, що такі покупки необхідні, оскільки дозволяють знизити ризик ДТП при поганій видимості.

Базова конструкція джерела може бути будь-який - світлодіод, біксенон, галоген, але сама лінза виготовляється суто з біксенону, як матеріалу, що прийшов на зміну рефлекторної оптики. Якщо ми говоримо про сучасні лінзи у фари, то на цій ниві непримиренними суперниками залишаються ксенонові та біксенонові технології. Для розуміння сильних і слабких сторін кожного варіанта, заглибимося особливо.

Уявимо, що ви вирішили купити ксенон, але нічого не знаєте про цю технологію. Перерахуємо особливості тезисно:

  • інертний газ замість нитки розжарювання;
  • світиться безпосередньо газове середовище після пропускання через нього електричного імпульсу;
  • основні плюси: потужний світловий потік при мінімальному витрачанні енергії.

Складність реалізації такого типу освітлення пов'язана з необхідністю подачі короткочасного імпульсу напругою близько 25000 вольт. Для цього в систему впроваджується так званий блок розпалу, який істотно підвищує вартість апгрейду.

У той же час, біксенонові лінзи купити які пропонуємо ми, відрізняються від описаної вище «класики» лише наявністю механізму, що дозволяє змінювати кут спрямованості світлопотоку. За цю опцію відповідає металева шторка, що переміщується у вигляді магніту. Рухливість вузла дозволяє йому перекривати різні області приладу, тим самим пропонуючи роботу в режимі ближнього та далекого світла.

Якщо ваша мета максимальний світловий потік і захищена конструкція, варто купити ксенонові лінзи, а якщо крім згаданих переваг вам також важлива варіативність в управлінні світлом, придивіться до варіанта з приставкою «бі».

Як вибрати відповідну оптику?

При виборі насамперед слід звертати увагу на розмір оптики та світлову температуру. Розмір вказується в дюймах та міліметрах: 2/50 мм, 2,5/64 мм, 3/76 мм. Перед тим, як купити білінзи, не зайвим буде дізнатися і колірну температуру, тому що від цього залежить комфорт розпізнавання тих чи інших об'єктів на дорозі.

  1. Тепле світло (3000К) добре для протитуманних фар
  2. Нейтральний (4300К) дозволяє швидше розпізнати у темряві бруд та мокрий асфальт
  3. Біле світло (5000К) дає граничну яскравість, але захоплює менше дорожнього полотна, ніж той самий нейтральний потік
  4. Холодний спектр (від 6000 до 8000К) виглядає ефектно, але на цьому його переваги закінчуються.

Ось чому важливо купити лінзи біксенону, які зможуть забезпечити золоту середину між ефектністю і ефективністю.

Заміна оптики фар своїми руками

Ми пам'ятаємо, що в момент увімкнення світла, напруга в блоці підпалу досягає 25 000 вольт. Тому насамперед відключаємо харчування АКБ. Запам'ятайте важливий момент: комплект лінз із ксеноном не повинен контактувати зі шкірою рук! Усі роботи проводимо у рукавичках. При контакті на склі залишаться жирні плями, наявність яких неодмінно спотворить світловий потік. Якщо контакт стався, протріть забруднену ділянку спиртовим розчином.

Якщо міняти, то краще одразу і лампи, і лінзи, навіть якщо джерело зберегло потенціал яскравості. Неможливо визначити точно, як довго пропрацює комплект. Отже, якщо вирішили купити біксенонові лінзи, обов'язково оновіть лампи.

Як тільки клеми акумулятора відкинуті, можна приступати до виймання відпрацьованого джерела. Зверніть увагу, що в деяких випадках для виймання лампи потрібно відігнути фіксуючу пружину. Не поспішайте, акуратно відгинайте, щоб новий елемент також надійно тримався на своєму місці. Тепер ви можете без проблем монтувати комплект біксенону з лінзами, встановивши спочатку джерело і підвівши до нього дроти блоку розпалювання. Комунікації блоку доведеться протягувати через отвір у заглушках фар. Отвори виготовляємо самостійно. Для цього потрібно свердло або ножиці, залежно від того, з якого матеріалу виконані заглушки. Орієнтуємось на діаметр 25 мм. З'єднуємо всі елементи за схемою з діодом або електромагнітним реле.

Ми рекомендуємо купити біксенон лінзи, якщо у попереднього комплекту спостерігаються проблеми у вигляді неправильно підібраного номіналу потужності, напруги. Виправляти помилки точково – дорожче. Куди простіше замінити весь комплект повністю, спочатку позбавивши систему слабких місць.

І саме головне, якщо ви маєте намір купити лінзи біксенон, підбирайте тільки лампи, які рекомендуються заводом-виробником, інакше у співробітників дорожньої поліції можуть виникнути питання до технічного оснащення автомобіля.